Sesja oddechowa

Sesja oddechowa jest potężnym narzędziem terapeutycznym, dzięki któremu transformacja działa głęboko i jednocześnie łagodnie, pozwalając naszej psychice i ciału na harmonijną integrację zmiany. Zyskaj witalność, spokój i pewność siebie, pracując nad swoimi emocjami poprzez oddech i pracę z ciałem.

Dzięki sesji oddechowej możesz uwolnić się od niechcianego uczucia i nawyków.

SESJA ODDECHOWA - CO TO JEST?

To proces o konkretnej strukturze, trwający około 2,5h, który składa się z:
 • Ustalenia intencji do sesji i podzielenia się nią w grupie (nieobowiązkowe).
 • Fazy świadomego połączonego oddychania lub innych specjalnych technik oddechowych (na leżąco trwające około godziny). W tym czasie docierasz do najtrudniejszych, najciemniejszych miejsc oraz blokad (mogą to być: brak odwagi lub wiary w siebie, toksyczny związek, złe nawyki, lęk, trauma, zranienie, uraza, niechciane uczucie) i uwalniasz je.
 • Faza integracji – najspokojniejsza część sesji zbliżona do głębokiego relaksu w czasie której pojawiają się nowe wglądy i zrozumienia, wypełniają nas spokój, zrozumienie, większa świadomość siebie, wdzięczność, radość, pewność siebie, odwaga, nowe pomysły, energia do działania i życia.
 • Końcowy krąg dzielenia, w czasie którego uczestnicy mówią o przeżyciach z sesji (nieobowiązkowe). Pozwala to ostatecznie zintegrować i dopełnić przeżycia z sesji, które dzięki temu stają się trwałym, budującym doświadczeniem.
Prowadzenie sesji oddechowej przez terapeutę z wieloletnim doświadczeniem i głęboką wiedzą gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie przez cały ten proces.
Towarzyszy temu uzdrawiająca muzyka na żywo. W zależności od miasta: gongi, misy, dzwonki tybetańskie, misy kryształowe, kamertony, bębny i różne dzwonki, a czasami nawet cisza.

Co możesz uzyskasz podczas sesji:

 • Uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażonych emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem
 • Zrelaksujesz się i odpoczniesz przy dźwiękach gongu, a w twoim ciele zaczną krążyć hormony szczęścia czyli endorfiny i oksytocyna
 • Przeżyjesz ciekawe rozwojowe i artystyczne doświadczenie
 • Poznasz podobnych do siebie, wrażliwych, o dobrym sercu ludzi

Cykl 3 sesji oddechowych:

Cykl TRZECH sesji oddechowych dzień po dniu daje możliwość pogłębionego procesu i przepracowania znacznie większej ilości traum i tematów – zaczynamy proces pierwszego wieczora, a kończymy trzeciego.
Jest to niezwykła okazja uczestniczenia w takim wydarzeniu!
Decydując się na transformację, nadajemy intencję na cały cykl, a każdego dnia wyłaniają się pogłębione intencje i wglądy.
 
Ilość miejsc ograniczona.

Sesje oddechowe odbywają się w następujących miastach:

 • Warszawa
 • Toruń
 • Poznań
 • Olsztyn
 • Kraków

Terminy najbliższych sesji oddechowych

Najczęściej zadawane pytania

Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia, odpowiedzi. Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę.

Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból. Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na Youtube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu, co łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, która właśnie jest kluczem uzdrow

Sesje oddechowe nie wymagają specjalnego przygotowania. Jednak warto przyjść z konkretną intencją, emocją do uwolnienia.

Sesja oddechowa przez większość czasu odbywa się na leżąco – zadbaj o swoją wygodę i komfort – weź ze sobą matę, koc lub śpiwór, poduszeczkę, ciepłe skarpetki, wygodne ubranie.

Intencje do sesji oddechowej mogą być różne. Począwszy od uwolnienia się od niechcianych i niewygodnych emocji takich jak np. złość, smutek czy żal lub traum, poprzez uwolnienie się od wzorców, które nam nie sprzyjają, aż do przeżycia żałoby po stracie.
To są tylko przykładowe intencje do sesji oddechowej, jeżeli masz wątpliwość, czy Twoja intencja może być tematem sesji – napisz lub zadzwoń.

Sesja oddechowa:  100 zł

Sesja oddechowa pary:  180 zł

Cykl 3 sesji: 210 zł

Opinie uczestników sesji oddechowych

Trzydniowa sesja oddechowa z Ewą Mikołajczak okazała się wspaniałym trzydniowym warsztatem rozwojowym SPA dla duszy i odprężeniem dla ciała. Jestem wdzięczna. Dziękuję
Małgorzata