"Pieniądze i sukces zawodowy"

2 dniowy warsztat w tematyce finansów i dobrobytu, poprowadzi Ewa Mikołajczak

Warsztat „pieniądze i sukces zawodowy” to transformujący proces, w którym z godziny na godzinę zbliżysz się do poznania Swojej osobistej drogi do dobrobytu.

Oprócz ogólnej wiedzy i zasad, każdy z nas ma swoją niepowtarzalną drogę, tak jak niepowtarzalne jest nasze dziedzictwo i kontekst w jakim się wychowywaliśmy. To jedna z przyczyn dlaczego wiele szkoleń, warsztatów oferujących wiedzę  finansową może nie przynieść zamierzonych efektów, ponieważ dotykają one sfery czysto praktycznej.

Ten warsztat wnika o wiele głębiej.

Warsztat oparty jest o metodę ustawień systemowych wg Berta Hellingera i wiele innych metod terapeutycznych, własnych autorskich rozwiązań wypracowanych przez 33 lat doświadczenia.

Dzięki fenomenologicznej formule warsztatu, będziesz mieć możliwość nie tylko poznania ogólnych zasad dobrobytu, ale także  przyjrzenia się na głębokim poziomie swojej sytuacji  i znalezienie rozwiązania

Formuła warsztatu

Warsztat ma formę głębokiego procesu i jego program jest dopasowany do potrzeb i możliwości poszczególnych uczestników.
W odróżnieniu od jednodniowych ustawień podczas warsztatu, każdy z uczestników ma gwarancję co najmniej dwóch ustawień. Dla poszczególnych osób, wedle potrzeb, ustawień będzie jeszcze więcej, dzięki temu problem z którym uczestnicy przychodzą zostanie rozwiązany wielowymiarowo i kompleksowo.
 
Podczas warsztatów, uczestnicy mają także możliwość pracy indywidualnej z terapeutą.
Zajęcia odbywają się w bezpiecznej przestrzeni, w głębokim skupieniu i w duchu absolutnego szacunku dla siebie nawzajem.

Dla kogo warsztat?

Kiedy problemy finansowe mają podłoże spraw rodzinnych i pokoleniowych, wymagany jest inny rodzaj wglądu i innego rodzaju praktyki. Na tym warsztacie znajdziesz rozwiązanie  z poziomu systemowego, całościowego, który daje uzyskania dobrych wyników, w długotrwałym przedziale czasu.

 

Dla właścicieli firm

Większość szkoleń zajmuje się odpowiedzią „jak” lub „co robić”, aby lepiej radzić sobie finansowo. Ten warsztat, pomaga odkryć głębsze podłoże naszego dobrobytu, które czasami wymyka się utartym schematom.

 

Dla osób prywatnych

Zapraszamy każdego zainteresowanego polepszeniem swojej sytuacji finansowej  lub rozwiązania poszczególnych problemów zawodowych.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać:

Podczas warsztatu uwolnisz się od obciążającej roli emocji, przekonań i spadku po przodkach, co często jest głównym źródłem problemów finansowych.

Osoby pytane na koniec warsztatu o ich aktualny stan odpowiadały, że czują większy spokój, lekkość, miały poczucie większej obecności, poczucie uporządkowania i wdzięczność.

Konkretne przypadki, z którymi przychodzą uczestnicy:

✔️ wszelkiego rodzaju problemy finansowe – poznasz swoją osobistą drogę do rozwiązania problemów finansowych,
✔️ mało płatna praca albo praca, która nie przynosi satysfakcji,
✔️ poznasz drogę do tego aby połączyć jakości wysokiej gratyfikacji ze spełnieniem zawodowym,
✔️ problemy z nadmiernym zadłużaniem,
✔️ poznasz wewnętrzną dynamikę i przyczynę powstawania długów,
✔️ problemy i konflikty dotyczące spadków,
✔️ konflikty i problemy w pracy,
✔️ prowadzisz zespół albo sam jesteś członkiem zespołu? Dowiedz się jak zwiększyć jego efektywność i znaleźć w nim swoje najlepsze miejsce,
✔️ problemy finansowe dzieci pracoholizm, brak umiejętności wypoczywania,
✔️ dowiesz się kiedy uchwycić moment odpoczynku, a kiedy wytężonej pracy,
✔️ poznaj przyczyny i źródła tendencji do przepracowania się, aby raz na zawsze rozwiązać ten problem.
 

Kiedy i gdzie?

Termin:

12-13.03.2022 w godz. 10:00-18:00

Miejsce:

Dom Jogi 

ul. Winnica 32  Toruń

Koszt:

850 zł – przy zapisach i wpłacie zaliczki do 28.02.2022 promocja 750 zł

Nocleg:

W Domu Jogi jest możliwość noclegu w warunkach turystycznych (na sali warsztatowej na karimacie, potrzebny jest własny śpiwór) – koszt 50 zł

Na tej samej ulicy znajduje się Pensjonat Winnica http://www.winnica.torun.pl/